PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE

Data: 22.12.2023 r., godz. 00.00    56
W poniedziałek uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych opartych o technologię wirtualnej rzeczywistości – „Szkoła Dookoła”.

W trakcie zajęć uczniowie mieli możliwość obejrzeć krótkie filmy fabularne w technologii 360, które dotyczyły tematyki zagrożeń oraz możliwych sposobów reakcji na nie. Odtwarzanie filmów odbywało się synchronicznie na zestawach okularowych VR.

Poruszane były problemy związane ze spożyciem alkoholu, dopalaczami, zagrożeniami w sieci. Dyskusję i omówienie filmów prowadziła terapeutka uzależnień Katarzyna Klimowicz.

Dziękujemy!

[PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE
PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 1, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 2, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 3, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 4, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 5, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 6, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 7, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 8, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 9, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 10, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 11, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 12, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 13, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 14, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 15, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 16, PROFILAKTYKA W CIEKAWEJ FORMIE, foto nr 17,