Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Logo szkoły
100 lat niepodległości

7 lat z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Jest taka mała, urokliwa miejscowość pod Warszawą, gdzie co roku w drugą niedzielę stycznia można przyjść z rodziną i spędzić aktywnie cały dzień. Miejscem tym jest Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie k.Legionowa, która od 7 lat gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

W dniu finału w naszej szkole jest tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku jak zwykle chętni mogli wziąć udział w biegu promującym akcję "Policz się z cukrzycą?, w Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego, sprawdzić formę na ergometrach, pokołysać się przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny, podziwiać popisy taneczne i wokalne uczniów i przyjaciół, wziąć udział w konkursach i zabawach, pouczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. W szkolnej wośp-owej kawiarence można było skosztować wspaniałych ciast przygotowanych przez rodziców popijając kawą, herbatą czy gorącą czekoladą. Można było się również posilić się pizzą, hamburgerami, hot dogami, plackami ziemniaczanymi lub zadbać o urodę w mini salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Maluchy mogły wygrać zabawki na loterii fantowej, czy pobawić się w specjalnie dla nich przygotowanych salach zabaw. I wiele innych atrakcji, wszystkie trudno wymienić. A jeśli nawet nie skorzystało się z żadnej z nich po prostu można było BYĆ Z NAMI by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W tym roku graliśmy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Udało nam się zebrać 48027,82 zł.

Dziękujemy bardzo wolontariuszom, których z roku na rok przybywa. Ale wolontariusze to nie tylko dzieci i młodzież z identyfikatorami i puszkami kwestująca na terenie naszej gminy. Wolontariusze to również rodzice, nauczyciele, przyjaciele i pracownicy szkoły, którzy poświęcają swój wolny czas by do finału przygotować się jak najlepiej i w tym dniu być razem z nami. Dziękujemy również sponsorom i wszystkim osobom, które nas wsparły. Jak powiedział Jurek Owsiak: "Dziękujemy Ci Polsko i cały Świecie! Bez Was nie byłoby takiego dnia".
Tyle wrażeń, że brakuje słów by, wszystko opisać. Zapraszamy do..............................galerii zdjęć......................................

Statystyka strony

Strona oglądana: 2452 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Aneta Grzywacz, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Nieznany, data: 24.01.2013 r., godz. 15.01
Ostatnia aktualizacja:Nieznany, data: 24.01.2013 r., godz. 15.04
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
24.01.2013 r., godz. 15.04NieznanyEdycja strony
24.01.2013 r., godz. 15.01NieznanyDodanie strony

Copyright

© 2011-2013 Szkoła Podstawowa w Józefowie
e-mail: dyrektor@spj.nieporet.pl, vice_dyrektor@spj.nieporet.pl, administracja@spj.nieporet.pl, sekretariat@spj.nieporet.pl
Zawartość merytoryczna: Anna Kostro Olechowska
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 kwietnia 2010 r.