Razem uzbieraliśmy 68 985,93 zł, 128,15 EUR i 24 $ DOBRA ROBOTA!!

Liczba odwiedzających: 616

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w tą akcję. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy na prawdę dużo.
Graliśmy w ten weekend z niebywałą pompą! W akcji wzięło udział 140 wolontariuszy, dziesiątki dorosłych przy stoiskach, licytacjach oraz niezliczona ilość wspaniałych gości.
Rozpoczęliśmy już w sobotę maratonem Zumba, Djembel i Fitness. Na sali ćwiczyło ponad sto osób, na scenie ponad dwudziestu cudownych instruktorów, którzy wycisnęli z nas ostatnie poty

W niedzielę zaczęliśmy po raz kolejny biegiem "Policz się z cukrzycą". Tym razem pobiegliśmy na dwóch trasach: 1600 m i 5000 m.
Po porannym biegu można było się posilić na stoiskach z plackami ziemniaczanymi, grochówką, pizzą, naleśnikami, hot-dogami czy hamburgerami. Znalazły się też zdrowe sałatki oraz pyszne ciasta i fontanna czekolady. Dzieci mogły tradycyjnie ufarbować sobie włosy, pomalować buźki lub zrobić tatuaż. Tradycyjnie też każdy mógł coś wygrać na loterii.
Cały dzień na scenie występowali wspaniali artyści: piosenkarze, tancerze, gimnastyczki, aktorzy. Pomiędzy ich wejściami Pani Dyrektor Agnieszka Powała oraz Pani Paulina Wilgos prowadziły licytacje ofiarowanych przez firmy i osoby prywatne przedmiotów na licytację. A było w czym wybierać: Obrazy, rękodzieło, sprzęt AGD, gadżety związane z WOŚP aż po pobyt nad morzem Emotikon smile
W salach dzieci szalały w kulkach, malowały, robiły sobie zdjęcia. Odbył się turniej tenisa stołowego.
Wieczorem ogromną, prawie stu osobową grupą pojechaliśmy do studia TVP, gdzie do północy bawiliśmy się świętując wspaniały dzień.
Poznaliśmy wielu nowych ludzi, zobaczyliśmy się ze stałymi bywalcami naszej imprezy. Było rodzinnie, było głośno, było żywiołowo.
Za rok znów zapraszamy! Będzie cudownie!

Bo Wy tam będziecie
SIE MA!