Sukcesy w konkursach "Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa"

Data: 13.12.2021 r., godz. 17.18    449
Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych...

Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych. W środę pierwszego grudnia odbyły się obrady jury w dwóch świątecznych Konkursach Ogólnopolskich zorganizowanych przez Wawerskie Centrum Kultury "Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa". Jurorki Aleksandra Mostowska i Aleksandra Sarnowska spośród 508 pocztówek i 110 ozdób z całej Polski, wybrały te najlepsze. Wśród finalistów znalazły się nasze uczennice. W XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka do Świętego Mikołaja” I miejsce otrzymała Nina Kaczmarek z klasy 7a oraz II miejsce Oliwia Gamrot z klasy 8c. W XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ozdoba choinkowa”

wyróżnienie otrzymała Amelia Pisarska z klasy 0b oraz I miejsce ( w kategorii wiekowej 10 – 13 lat ) otrzymała Zuzanna Kołowska z klasy 8a i I miejsce ( w kategorii wiekowej 7 – 9 lat ) Julia Raszkiewicz z klasy 4a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 

"Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa"
"Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa", foto nr 1, "Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa", foto nr 2, "Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa", foto nr 3, "Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa", foto nr 4, "Pocztówka do Świętego Mikołaja" i "Ozdoba choinkowa", foto nr 5,