Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Logo szkoły
100 lat niepodległości

Razem uzbieraliśmy 68 985,93 zł, 128,15 EUR i 24 $ DOBRA ROBOTA!!

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w tą akcję. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy na prawdę dużo.
Graliśmy w ten weekend z niebywałą pompą! W akcji wzięło udział 140 wolontariuszy, dziesiątki dorosłych przy stoiskach, licytacjach oraz niezliczona ilość wspaniałych gości.
Rozpoczęliśmy już w sobotę maratonem Zumba, Djembel i Fitness. Na sali ćwiczyło ponad sto osób, na scenie ponad dwudziestu cudownych instruktorów, którzy wycisnęli z nas ostatnie poty

W niedzielę zaczęliśmy po raz kolejny biegiem "Policz się z cukrzycą". Tym razem pobiegliśmy na dwóch trasach: 1600 m i 5000 m.
Po porannym biegu można było się posilić na stoiskach z plackami ziemniaczanymi, grochówką, pizzą, naleśnikami, hot-dogami czy hamburgerami. Znalazły się też zdrowe sałatki oraz pyszne ciasta i fontanna czekolady. Dzieci mogły tradycyjnie ufarbować sobie włosy, pomalować buźki lub zrobić tatuaż. Tradycyjnie też każdy mógł coś wygrać na loterii.
Cały dzień na scenie występowali wspaniali artyści: piosenkarze, tancerze, gimnastyczki, aktorzy. Pomiędzy ich wejściami Pani Dyrektor Agnieszka Powała oraz Pani Paulina Wilgos prowadziły licytacje ofiarowanych przez firmy i osoby prywatne przedmiotów na licytację. A było w czym wybierać: Obrazy, rękodzieło, sprzęt AGD, gadżety związane z WOŚP aż po pobyt nad morzem Emotikon smile
W salach dzieci szalały w kulkach, malowały, robiły sobie zdjęcia. Odbył się turniej tenisa stołowego.
Wieczorem ogromną, prawie stu osobową grupą pojechaliśmy do studia TVP, gdzie do północy bawiliśmy się świętując wspaniały dzień.
Poznaliśmy wielu nowych ludzi, zobaczyliśmy się ze stałymi bywalcami naszej imprezy. Było rodzinnie, było głośno, było żywiołowo.
Za rok znów zapraszamy Emotikon smile Będzie cudownie Emotikon smile
Bo Wy tam będziecie Emotikon smile
SIE MA!

Statystyka strony

Strona oglądana: 1698 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Aneta Grzywacz, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Nieznany, data: 18.02.2015 r., godz. 15.05
Ostatnia aktualizacja:Nieznany, data: 18.02.2015 r., godz. 15.05
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
18.02.2015 r., godz. 15.05NieznanyDodanie strony

Copyright

© 2011-2013 Szkoła Podstawowa w Józefowie
e-mail: dyrektor@spj.nieporet.pl, vice_dyrektor@spj.nieporet.pl, administracja@spj.nieporet.pl, sekretariat@spj.nieporet.pl
Zawartość merytoryczna: Anna Kostro Olechowska
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 kwietnia 2010 r.