Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Logo szkoły
10-lecie nadania imienia

Czytelnia

 • Na imię mam „Big” na nazwisko „problem”.
  Ostatnio usłyszałam „każdy ma jakieś problemy”. Zaczęłam się nad tym zastanawiać i zdecydowanie uznałam, że nie każdy je ma – niektórzy pewne stany rzeczy nazywają problemem – stąd pojawia się u nich powód do narzekania. Już wyjaśniam do czego zmierzam.
 • Granice w wychowaniu – czyli czym skorupka za młodu nasiąknie…
  Obserwuję dzisiejszą młodzież. Codziennie. Z coraz większym niedowierzaniem słucham, jak wychowywane są dzieci. Jak my, dorośli, przygotowujemy je do dorosłego życia. To znaczy nie przygotowujemy, a raczej przed tym prawdziwym życiem chronimy. Udostępniamy za to w nieograniczonych dawkach świat wirtualny, bez zastanowienia i z pełną ufnością, że nie może się tam naszemu dziecko stać nic złego.
 • Czas wolny? Mam zajęty.
  Czas wolny, według definicji, to czas po zakończeniu swoich obowiązków związanych z organizacją domu, pracą oraz opieką nad dziećmi. Czas poświęcony na przyjemności, odpoczynek lub rozwijanie pasji. Czyli dla kobiety potencjalne – NIGDY.
 • Być kobietą XXI wieku
  Dzisiejsze czasy każą kobiecie być bardziej męską niż samemu mężczyźnie. Codziennie walczymy o stanowiska, poszanowanie, nie sprowadzanie do roli kierownika robót domowych ze specjalizacją sprzątaczki i kucharki. Czasem samym nam trudno jest się odnaleźć w poszukiwaniu odpowiedniej dla nas drogi, rozdarte między pierwotną potrzebą budowania rodziny a cywilizacyjną pogonią za „byciem kimś”.
 • Czy Ty mnie w ogóle słuchasz?
  Na pewno nie raz Panie zadały to pytanie partnerowi. Gadamy, wymyślamy, opisujemy, ekscytujemy się, denerwujemy, wkładamy ogromną siłę w przekaz – a tu…. cisza. No ostatecznie zdawkowe ”mhm”. Czemu komunikat „posprzątaj pokój” w ogóle nie dociera do naszego dziecka?
 • Klaps w oczach dziecka
  Artykuł naszego psychologa - Mai Szulczewskiej

Statystyka strony

Strona oglądana: 7052 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Nieznany, data: 20.11.2013 r., godz. 21.19
Ostatnia aktualizacja:Nieznany, data: 16.12.2013 r., godz. 20.31
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
16.12.2013 r., godz. 20.31NieznanyZmiana kolejności podlinków
20.11.2013 r., godz. 21.26NieznanyZmiana kolejności podlinków
20.11.2013 r., godz. 21.19NieznanyDodanie strony

Copyright

© 2011-2013 Szkoła Podstawowa w Józefowie
e-mail: dyrektor@spj.nieporet.pl, vice_dyrektor@spj.nieporet.pl, administracja@spj.nieporet.pl, sekretariat@spj.nieporet.pl
Zawartość merytoryczna: Anna Kostro Olechowska
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 kwietnia 2010 r.